Aktualności

Bez-nazwy-1_03

2022.05.12

Diagnostyka znamion skórnych i dermatochirurgii w OnkoTeam!

Szanowni Pacjenci,
Zapraszamy do zapisów na konsultacje z zakresu diagnostyki znamion skórnych i dermatochirurgii. 
Oferujemy kompleksowe badanie dermatoskopowe umożliwiające wczesne wykrycie lub wykluczenie obecności nowotworów skóry, w tym czerniaka, a także chirurgiczne usuwanie zmian z pełnym badaniem histopatologicznym, laseroterapię, kriochirurgię, elektrokoagulację i leczenie miejscowe.

Dermatoskopia to bezinwazyjna, bezbolesna metoda diagnostyki znamion skórnych przy pomocy urządzenia optycznego wykorzystującego światło spolaryzowane.

Badanie pozwala na precyzyjne określenie rodzaju zmiany i jej charakteru: łagodnego lub złośliwego. Zaleca się je wykonywać regularnie raz w roku lub częściej, szczególnie u osób z jasną karnacją, narażonych na intensywną ekspozycję promieniowania słonecznego, korzystających z solarium, u Pacjentów poddanych chemioterapii, oraz z obciążonym wywiadem rodzinnym.

W ONKO-Team oferujemy liczne metody usuwania znamion skórnych ( m.in.barwnikowych, brodawek łojotokowych, włókniaków) : klasyczne wycięcie chirurgiczne ze szczegółowym badaniem histopatologicznym, usuwanie przy pomocy lasera CO2, kriochirurgię, elektrokoagulację, a także miejscowe leczenie farmakologiczne.

2022.02.23

Zmiana cennika usług

Uprzejmie informujemy, że od kwietnia br. nastąpi wzrost cen za usługi wykonywane w naszej placówce. Nowy cennik dostępny będzie na naszej stronie internetowej.

 

2021.12.20

Zasady pracy naszej placówki

Prosimy o zapoznanie się z zasadami naszej pracy celem uniknięcia nieporozumień w naszych relacjach.

Zasady pracy naszej placówki.

 

2021.10.29

Konsultacja Gastroenterologiczna w niższej cenie!

Wizyta z zaleceniami dotyczącymi leczenia i wypisaniem recept u specjalisty gastroenterologa dr n.med. Tomasza Wysockiego, która jest uzupełnieniem badania endoskopowego (gastroskopii lub kolonoskopii) dostępna jest promocyjnej cenie 120 złotych. Zapraszamy!

 

2021.10.11

Konsultacja Onkogenetyczne w ONKOTEAM!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od października 2021r. uruchomiliśmy konsultacje onkogenetyczne w ONKOTEAM. Szczegółowe informacje można przeczytać tutaj

Zapraszamy do rejestracji.

 

2019.06.01

Konsultacja z użyciem endoskopu w ONKOTEAM!

Od czerwca 2016 zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu endoskopii. Nasza oferta poszerzona została o badania nowoczesnym endoskopem firmy Pentax. Badania wykonują doświadczeni specjaliści gastroenterolodzy dr n. med. Tomasz Wysocki i lek. med. Piotr Ziembicki. Badania bez bólu w znieczuleniu. Oferujemy Państwu badania w godzinach popołudniowych we wtorki i przedpołudniowych w piątki.

Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji przy ul. Chwaliszewo 72A/5. Z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową siedzibę oraz przystępujemy do wytężonej pracy. Chcemy byście Państwo znaleźli u nas usługi, których poszukujecie i jakich oczekujecie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i mamy nadzieję, że to kolejny krok w naszym rozwoju, ale nie ostatni.

ONKO-Team Diagnostyka

Zapraszamy!