O klinice

Bez-nazwy-1_03

Zapraszamy do naszych gabinetów przy ul. Chwaliszewo 72A/5 w Poznaniu. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz zaplecze by zapewnić naszym Klientom usługi najwyższej jakości.

Nasz zespół specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym chorób onkologicznych. W naszej pracy kładziemy nacisk na szybką, przemyślaną diagnostykę w kierunku potwierdzenia lub wykluczenia choroby nowotworowej.
Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem lekarzy zajmujących się chirurgią onkologiczną oraz diagnostyką obrazową i inwazyjną chorób nowotworowych.
Dysponujemy wysokiej jakości aparatami do diagnostyki ultrasonograficznej w pełnym zakresie badań, najnowszym na rynku cyfrowym aparatem mammograficznym z możliwością wykonywania tomosyntezy, oraz mammografii z dożylnym podaniem środka kontrastowego (CESM).
W naszym ośrodku wykonujemy biopsje gruboigłowe pod kontrolą obrazu usg i mammografii, oraz biopsje gruboigłowe wspomagane próżniowo przy zastosowaniu aparatu Mammotome Revolve, umożliwiający usunięcie łagodnych guzków z piersi, bez wykonywania klasycznego cięcia chirurgicznego.
Dysponujemy nowocześnie wyposażonym ambulatoryjnym blokiem operacyjnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Regulamin naszej placówki znajduje się w dokumencie: Regulamin organizacyjny Onko Team